Oferta

Perfect Estate to biuro nieruchomości zlokalizowane w sercu Woli Justowskiej. Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami w rejonie dzielnicy Zwierzyniec czyli wspomnianej Woli, Salwatora, Bielan oraz Olszanicy. Nasz dział sourcingu każdego dnia pozyskuje ciekawe oferty inwestycyjne, mieszkaniowe i komercyjne.

Dzięki wiedzy pozyskanej podczas realizacji wielu inwestycji deweloperskich, oferujemy pomoc w zaplanowaniu i realizacji każdego projektu inwestycyjnego. Zajmujemy się kompleksową pomocą w zakresie finansowania oraz sprzedaży inwestycji na rynku pierwotnym. Zapraszamy deweloperów do skorzystania z oferty zewnętrznego biura sprzedaży. Nasza lokalizacja, doświadczenie oraz zaangażowanie zmaksymalizują szansę na szybką sprzedaż inwestycji.

Rynek nieruchomości jest bardzo konkurencyjny, dlatego wymaga nieszablonowego podejścia. Proces sprzedaży zobowiązuje do przygotowania rzetelnej oferty, wyróżniającej się spośród wielu dostępnych na rynku i przyciągającej uwagę potencjalnego nabywcy.

Każda firma zasługuje na idealne miejsce dla siebie

Jesteśmy głęboko przekonani, że dla każdej firmy można znaleźć idealne miejsce do rozwoju i osiągania coraz większych sukcesów. Znalezienie go nie jest jednak łatwe. Oprócz szeregu informacji, narzędzi i doświadczenia, najbardziej potrzebny jest czas.

Perfect Estate powstało po to, żeby firmy mogły skupić się na tym, w czym są najlepsze, a tak ważne, ale zajmujące dużo czasu procesy mogły przekazać najlepszym specjalistom.

Pozwól nam znaleźć idealne miejsce dla Twojego biznesu. Perfekcyjne nieruchomości i całe przedsiębiorstwa czekają na Ciebie. Łączymy biznes w Polsce i całej Unii Europejskiej.

• Sprzedaż/zakup nieruchomości
• Nieruchomości komercyjne
• Najem/Wynajem nieruchomości
• Zarządzanie
• Doradztwo
• Finansowanie
• Inwestycje
• Zewnętrzne biuro sprzedaży rynku pierwotnego

Jak działamy?
Skupiamy się przede wszystkim na jakości. Oferty które przyjmujemy do sprzedaży są starannie przygotowywane oraz rozlegle promowane. Wszystko zaczyna się od analizy, mającej na celu ustalenie Klienta docelowego, pomaga to w zaplanowaniu strategii sprzedażowej. Oprócz promocji ofert w Internecie oraz lokalu, aktywnie i kreatywnie poszukujemy nabywcy, dzięki rozbudowanej bazie inwestorów. W dotarciu do Klienta docelowego pomagają nam również innowacyjne aplikacje dla biur nieruchomości, których jesteśmy producentem i jedynym dystrybutorem w Polsce. Nasze działania mają charakter nowatorski i niestandardowy. W konkurencyjnych firmach często stosuje się taktykę czekania na potencjalnego Klienta. Korporacyjnym know-how oraz filozofią Perfect Estate jest aktywne docieranie do potencjalnych Klientów docelowych. Aktywne strategie sprzedażowe pozwalają osiągać ponadprzeciętną skuteczność.

Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykształceni specjaliści: brokerzy nieruchomości, informatycy i programiści, doradcy finansowi, prawnicy, specjaliści ds. marketingu. Tak rozbudowany zespół pozwala zapewnić naszym Klientom kompleksowa obsługę i bezpieczeństwo transakcji.

Perfect Estate to:
• dostęp do innowacyjnych technologii informatycznych wspierających sprzedaż
• dostęp do unikatowych ofert nieruchomości w okazyjnych cenach – nigdzie nie publikowanych
• szeroka baza inwestorów i funduszy inwestycyjnych w Polsce i za granicą
• optymalizacje procesu sprzedaży i pełny pakiet doradczy
• maksymalizacje szansy na sprzedaż poprzez przemyślane i aktywne działania marketingowe
• dla Inwestorów: skuteczne poszukiwanie nieruchomości o zdefiniowanych kryteriach

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Kontakt